עזריאלי מכללה להנדסה

ד"ר גבריאל דוד פינטו

ראש המחלקה להנדסת תעשייה וניהול

לימודי ערב במחלקה להנדסת תעשייה וניהול (מהנדס .B.Sc)

למי מיועדת התכנית?

אנו שמחים על העניין שלך בהנדסת תעשייה וניהול, אחד המקצועות המרתקים והמלהיבים של המאה ה- 21. בעולם הדינמי של המאה ה-21, מהנדסי תעשייה וניהול נמצאים כמעט בכל ארגון, הם אלו שמתמצאים ב"עיר הנמלים" של הארגון ויודעים להפיק תהליך מועיל ללקוח  ויעיל לארגון שבסופו מוצרים ושירותים מעולים. סט היכולות הנדרש ממהנדסי תעשייה וניהול הוא מאתגר ומרגש וכולל: ראייה מערכתית מול ירידה לפרטים, חשיבה הנדסית והיכרות עם טכנולוגיות מתקדמות מול קשב לגורם האנושי ויכולת לקבל החלטות. את כל זה אפשר ללמוד וגם להשיג צמיחה אישית, בצד ביטחון תעסוקתי, עניין ואתגר לאורך שנים.

התכנית שלנו ללימודי ערב בהנדסת תעשייה וניהול היא ייחודית ומותאמת במיוחד למי שעובדים ומעוניינים לשדרג את הקריירה לתפקידים הנדסיים וניהוליים. התוכנית בנויה כך שהיא מאפשרת ללומדים להמשיך ולעבוד במשרה מלאה במקביל ללימודים. מתכונת הלימודים גמישה, אך בלתי מתפשרת באיכותה האקדמית וזהה בתכניה וברמתה לתכנית לימודי היום.

 

מהי מתכונת הלימודים?

משך הלימודים 4.5 שנים אקדמיות כולל סמסטר קיץ ומתכונת הלימוד השבועית הינה יומיים בשבוע בשעות הערב ויום שישי. בשנת הלימודים תשפ"א הלימודים יתקיימו בימים שני ורביעי בערב ובימי שישי.

 

מהם נושאי הלימוד?

התוכנית המוצעת בלימודי ערב היא בהתמחות הנדסת ניהול ותפעול. קורסי הליבה כוללים תחומי דעת שיוצקים בסטודנטים הבנה כיצד לפתח תהליכים ארגוניים. בין השאר, הקורסים כוללים את הנושאים: הנדסת-שיטות, ניהול התפעול, חקר-ביצועים, ניהול-פרויקטים ומערכות-מידע.

לאורך כל שנות הלימודים:

  1. הסטודנטים מבצעים סדרה של פרויקטים מעשיים כבר מהשנה הראשונה ללימודים, כאשר גולת הכותרת היא פרויקט הגמר בשנה האחרונה ללימודים המתבצע בד"כ בארגון חיצוני.
  2. מרצים אורחים מהתעשייה והאקדמיה מגיעים להרצות בפני הסטודנטים.
  3. הסטודנטים יוצאים לסיורים בחברות המובילות במשק כמו Intel ו- HP.
  4. הסטודנטים נחשפים לטכנולוגיות מובילות בתחום הנדסת תעשייה וניהול כמו רובוטיקה ו- Industry 4.0.

 

יתרונות התכנית ללימודי ערב בהנדסת תעשייה וניהול

  • ניתן לשלב עבודה יחד עם הלימודים.
  • סגל מרצים מגובש שמחובר מאוד לתעשייה ולעשייה ואוהב את ההוראה.
  • תכנית לימודים מתקדמת, רלוונטית ומותאמת לצרכי הארגונים במשק.
  • אפשרות לביצוע פרויקטים במקום-העבודה.
  • אווירה ירושלמית רגועה בכיתות מאוזנות מבחינת סטודנטים וסטודנטיות.

 

לפירוט תכנית הלימודים- לחץ כאן

בואו להיות מהנדסים!