מהנדס בודק חשמל

מהנדס בודק חשמל
הנדסת חשמל הוא תחום מבוקש הרלוונטי למגוון ענפים כמו תעשיית הסלולר, תחום התקשורת, חברות הייטק, אך מהנדס בודק חשמל בהחלט יכול להשתלב גם במקומות עבודה שאינם קשורים ישירות לתחום האלקטרוניקה והמחשבים כמו חברות בניה, התעשיה הביטחונית, מועצות מקומיות ועוד. היום כל מוסד או חברה מתבססים על חשמל ואלקטרוניקה כך שלמהנדס בודק חשמל תמיד ישנו מקום ותמיד יהיה צורך בשרותיו. לכן לימודי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה הם מבוקשים מאוד ובוגריהם משתלבים היטב בשוק העבודה.

הנדסת תוכנה בירושלים

בדומה למהנדס בודק חשמל, גם למהנדס תוכנה יהיה מקום בתחומים רבים בתעשיה.. ההתפתחות הטכנולוגית לא נעצרת ותמיד ניתן לפתח את הטכנולוגיה עוד ולהגיע לשיאים חדשים. לכן, הרחבת האופציות ללימוד הנדסת תוכנה בירושלים היא מבורכת. עזריאלי מכללה אקדמית להנדסה מציעה לימודי הנדסת  תוכנה בירושלים, קרוב לבית עבור תושבי ירושלים והסביבה. אין ספק שהשילוב בין רמת לימודים גבוהה ותכנית לימודים התואמת את ההתפתחויות בתחום יחד עם קירבה לבית ונוחות מביאה לכך שישנו ביקוש רב להנדסת תוכנה בירושלים.

לימודי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה

מהנדס בודק חשמל שהוא בוגר עזריאלי מכללה אקדמית להנדסה מרוויח מלימודיו רווח כפול. המסלול בו למד הוא לימודי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה בהם קיבל כלים משני התחומים: גם מהחשמל וגם מהאלקטרוניקה. היום במיוחד תחומים אלה מחוברים מאוד, אך עדיין לא כל מוסד לימודי מחבר לימודי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה יחד. ישנם מקומות בהם הנדסת חשמל והנדסת אלקטרוניקה יהיו מסלולי לימוד נפרדים. מהנדס בודק חשמל שקיבל את הכלים העדכניים והטובים ביותר הקשורים לשני התחומים מרחיב את אפשרויות ההשתלבות שלו בעבודה עם סיום התואר או את קהל יעד הפוטנציאלי אם יבחר בדרך עצמאית.

לימודי הנדסת תעשיה וניהול

אם עבודתו של מהנדס בודק חשמל תהיה תמיד קשורה לתחום החשמל והאלקטרוניקה, ישנו תחום הנדסה אשר רואה את התמונה הרחבה ותפקידו הוא לוודא שכל הגורמים בחברה או מפעל מתואמים זה עם זה. זהו תחום הנדסת תעשיה וניהול. כיוון שמדובר על תחום רחב מאוד, לימודי הנדסת תעשיה וניהול הם מבוקשים. המורכבות והדינמיות בתהליכי ייצור מחייבים את איש המקצוע שיהיה בעל ראיה מערכתית עם יכולת ירידה לפרטים הקטנים ביותר, ושיהיה בעל כישורי עבודה לא רק מול מחשבים ומכונות אלא גם מול בני אדם. בלימודי הנדסת תעשייה וניהול, עזריאלי מכללה אקדמית להנדסה שמה דגש הן על הצד ההנדסי והטכני הנדרש אך לא פחות גם על הצד האנושי הכולל פיתוח יכולות ניהול ובקרה הנדרשות בתור מהנדס תעשיה וניהול.

בואו להיות מהנדסים!